Pomoc » Karlovarský kraj

Svaz tělesně postižených v ČR, o.s, krajská organizace
kraje: Karlovarský kraj
web:

Naše organizace tvoří organizační složku Svazu TP v ČR, o.s. Je občanskou společností. Sdružuje členy s cílem hájit specifické zájmy a potřeby tělesně postižených občanů bez ohledu na rozsah jejich postižení. Je iniciativním a poradním orgánem v oblasti sociální problematiky tělesně postižených občanů. Svoji činnost vykonává prostřednictvím dobrovolných funkcionářů. Zajišťuje podle svých možností služby sociální, právní a zdravotní rehabilitace a aktivní využívání volného času.

Svaz tělesně postižených v ČR, o.s., okresní organizace
kraje: Karlovarský kraj
web:

Naše organizace tvoří organizační jednotku Svazu TP v ČR, o.s. Je občanskou společností. Sdružuje členy s cílem hájit specifické zájmy a potřeby tělesně postižených občanů bez ohledu na rozsah jejich postižení. je iniciativním a poradním orgánem v oblasti sociální problematiky tělesně postižených občanů. Svoji činnost provádí prostřednictvím dobrovolných funkcionářů. Zajišťuje podle svých možností služby sociální, právní a zdravotní rehabilitace a aktivní využívání volného času.

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, o.s.
kraje: Karlovarský kraj
web: spmp.webgarden.cz

Podpora rovnoprávného, důstojného a nezávislého způsobu života osob s mentálním a kombinovaným postižením, jejich sociální integrace a inkluzivního začleňování do společnosti.